הירומי בישראל

16.11.15 | האנגר 11, תל אביב

לרכישת כרטיסים

הירומי, הפסנתרנית היפנית הפנומנלית, זוכת פרס הגראמי, שבה לישראל להופעה יחידה בהאנגר 11 ומארחת את גיטריסט הבס הנודע אנטוני ג'קסון (שעבד בין השאר עם פול סיימון, The O'Jays, סטלי דן וצ'יק קוריאה) ואת המתופף הוירטואוזי סיימון פיליפס (שעבד בין השאר עם Toto, The Who, Judas Priest, David Gilmour Jack Bruce).

ההופעה תתקיים ב-16 בנובמבר 2015 בהאנגר 11, תל אביב.

שיתוף הפעולה בין הירומי לג'קסון ופיליפס החל בשנת 2011 כפרויקט טריו כאשר הקליטה איתם את אלבומה "Voice". לאחר מכן בשנת 2012 הקליטה את האלבום "Move" ובשנת 2014 את אלבומה האחרון והמצליח "Alive". בעקבות הצלחתו קיבלו השלושה החלטה לצאת לסיבוב הופעות עולמי כטריו, הכרטיסים לסיבוב זה נחטפים וכמעט בלתי ניתנים להשגה.

הפסנתר עליו ביקשה הירומי לנגן, הינו פסנתר כנף מדגם "YAMAHA-CFX" אשר לא קיים בישראל וחברת YAMAHA הבינלאומית המייצגת אותה בעולם, תטיס אותו במיוחד מחו"ל. בנוסף לשילוח הפסנתר ינחת בישראל גם סט התופים הייחודי מדגם "TAMA STAR-CLASSIC" שעליו מתופף פיליפס, גם סט זה אינו מצוי בישראל.

על הירומי: הירומי נולדה ביפן בשנת 1979, ואת שיעורי הפסנתר הראשונים שלה קיבלה כבר בגיל שש. שנה אחר כך החלה ללמוד בבית הספר של ימאהה למוזיקה. הירומי החלה להופיע בפומבי מגיל 12, ובגיל 14 נסעה לצ'כיה שם ניגנה עם התזמורת הפילהרמונית הצ'כית. בהמשך נעוריה הפכה לפסנתרנית ג'אז מן השורה, ובגיל 17 התגלתה על ידי הפסנתרן צ'יק קוריאה ואף ניגנה עמו. ב-1999 עברה הירומי לארצות הברית ולמדה מוזיקה במכללת ברקלי למוזיקה שבבוסטון. לאחר סיום לימודיה, במאי 2003, אימצה אותה חברת התקליטים Telarc בה הוציאה את אלבום הבכורה שלה "Another Mind", שהופק על ידי פסנתרן הג'אז-אוונגארד אחמד ג'אמל. האלבום זכה להצלחה גדולה וזיכה אותה בפרסים רבים. מאז היא הוציאה עוד שמונה אלבומים. זהו ביקורה הרביעי של הירומי בישראל.

לרכישת כרטיסים

Hiromi The Trio Project performing "Alive" - live in the studio